HAKKIMIZDA

AstroKariyer, dünyada fütüroloji ve öngörüm tekniklerinde önemli bir yere sahip olan ve Kurumsal Astroloji konusunda ülkemizde çalışmalar yapan tek internet portalıdır. Dünyada iş ve Kariyer Astrolojisi; Finansal Astroloji ve yetkinlikler ile yetenekler ve bunların işlerliği konusunda çeşitli istatistiki veriler sağlayan, İnsan kaynakları ve Astrolojiyi bir araya getiren bir disiplindir.

POLDY İnsan Kaynakları Yazılım A.Ş.'nin ürünü olan AstroKariyer.com; Türkiye'de, batıdaki örnekleri ile aynı prensip ile çalışarak, Dr. C.G. Jung'un kişilik, kişiliğin oluşumundaki 4 ana unsurunu ve eş zamanlılık ilkelerini göz önüne alarak işleyen bir kişilik envanteri sistemini devreye sokmuştur.

Tüm dünyada davranışçı görüş, yeteneğin görev tanımlarına dönüşüm yolculuğunda izlediği yolda, insan ruhunun kökünden gelen etkilerini anlamaya çalışan binlerce yöntem uygulamıştır.

AstroKariyer.com, Psikolojik Astroloji ve Jungian Astroloji sistemini kullanarak, size Analitik Psikolojinin derinliklerini getirecek, davranışçı görüşü hem destekleyen hem de kendine ait Psikolojik Astroloji yaklaşımları ile, insan psişesinin özüne postmodern bir yaklaşımla, aslında kendinizi tanımanız için kim olduğunuz sorusuna cevaplar bulmaya çalışacaktır.

Sistemi kullanmak için doğum saatinizi doğru olarak bilmeniz, gerçek doğum gününüzü ve doğduğunuz yeri doğru bir şekilde sisteme bildirmeniz şarttır. Psikolojik Astroloji, asla bir fal ve kehanet sanatı değildir. Son 100 yılın mevsimsel döngülerini ve mevsim döngülerinde doğan insanların karakterlerini inceleyen Psikolojik Astroloji, ülkemizde bilinen Astroloji'nin belki de aydınlık yolunu temsil eder. Size yeni yolculuğunuzda bizimle olduğunuz için teşekkür ederken kendinizin ne kadar değerli olduğunu, gerçek değerinizi ve yeteneklerinizi sistemimiz ile birlikte bulacağınızdan eminiz. Unutmayınız ki; Astroloji yalnızca karakteri gösterir. Sizin kader zannettiğiniz şey karakterinizin istatistiksel sonucudur. Karakterinizi değiştirirseniz, yaşam yolculuğunuzda değişecektir.

Takımınızdaki Yıldızları Keşfedin

İK için Astrolojik İçgörüler

Astroloji ile Kişisel Potansiyelleri Açığa Çıkarmak

"Bir dünyada, annenizin gücü, patronunuzun baskınlığı, babanızın zayıflığı ve çocuğunuzun davranışları varken, siz kendiniz olarak kalmayı nasıl başarıyorsunuz? Doğum anınızın gök haritası, sizi başkalarının etkilerinden bağımsız olarak nasıl tanımlıyor?"

Adayları Yıldızlarıyla Değerlendirin

"Kurumunuzun seçme ve yerleştirme süreçlerine, adayların horoskop bilgileriyle zenginleştirilmiş bir bakış açısı sunuyoruz. Astroloji bilimini, insan kaynakları terminolojisi ile birleştirerek, hangi görevlere daha uygun olduklarını belirliyoruz."

Astrolojiyle Güçlendirilmiş İK Stratejileri

"Bu özel hizmetlerden yararlanmak için kurum olarak üye olabilirsiniz. Yeni Üye linkinden kurumsal üye başvuru formunu doldurun ve biz sizinle en kısa zamanda iletişime geçelim."

Doğuştan Gelen Yetenekleri Keşfetmek

"Mizaç, doğuştan gelen kişilik özelliklerimizdir. Dr. Carl Gustav Jung'un kişilik tipleri ve Astroloji çalışmaları, bu alanda önemli bir yer tutmaktadır. Astroloji, kişisel ve profesyonel gelişimde önemli bir araç olabilir."

Kendinizi ve Takımınızı Yıldızlarla Tanıyın

"Hazırladığımız rapor modelleri, sizin ve ekibinizin mizacını tanıma ve günlük etkileşimleri anlamada yardımcı olacaktır. Kariyer yolculuğunuzda, Astrolojiyle kendinizdeki ve ekibinizdeki potansiyelleri keşfedin."