HAKKIMIZDA

Astro - Kariyer, dünyada fütüroloji ve öngörüm tekniklerinde önemli bir yere sahip olan ve Kurumsal Astroloji konusunda ülkemizde çalışmalar yapan tek internet portalıdır. Dünyada iş ve Kariyer Astrolojisi; Finansal Astroloji ve yetkinlikler ile yetenekler ve bunların işlerliği konusunda çeşitli istatistiki veriler sağlayan, İnsan kaynakları ve Astrolojiyi bir araya getiren bir disiplindir.

POLDY İnsan KAynakları Yazılım A.Ş.'nin ürünü olan Astro - Kariyer; Dünyada, batıdaki örnekleri ile aynı prensip ile çalışarak, Dr. C.G. Jung'un kişilik, kişiliğin oluşumundaki 4 ana unsurunu ve eş zamanlılık ilkelerini göz önüne alarak işleyen bir kişilik envanteri sistemini devreye sokmuştur.

Tüm dünyada davranışçı görüş, yeteneğin görev tanımlarına dönüşüm yolculuğunda izlediği yolda, insan ruhunun kökünden gelen etkilerini anlamaya çalışan binlerce yöntem uygulamıştır.

Astro - Kariyer, Psikolojik Astroloji ve Jungian Astroloji sistemini kullanarak, size Analitik Psikolojinin derinliklerini getirecek, davranışçı görüşü hem destekleyen hem de kendine ait Psikolojik Astroloji yaklaşımları ile, insan psişesinin özüne postmodern bir yaklaşımla, aslında kendinizi tanımanız için kim olduğunuz sorusuna cevaplar bulmaya çalışacaktır.

Sistemi kullanmak için doğum saatinizi doğru olarak bilmeniz, gerçek doğum gününüzü ve doğduğunuz yeri doğru bir şekilde sisteme bildirmeniz şarttır. Psikolojik Astroloji, asla bir fal ve kehanet sanatı değildir. Son 100 yılın mevsimsel döngülerini ve mevsim döngülerinde doğan insanların karakterlerini inceleyen Psikolojik Astroloji, ülkemizde bilinen Astroloji'nin belki de aydınlık yolunu temsil eder. Size yeni yolculuğunuzda bizimle olduğunuz için teşekkür ederken kendinizin ne kadar değerli olduğunu, gerçek değerinizi ve yeteneklerinizi sistemimiz ile birlikte bulacağınızdan eminiz. Unutmayınız ki; Astroloji yalnızca karakteri gösterir. Sizin kader zannettiğiniz şey karakterinizin istatistiksel sonucudur. Karakterinizi değiştirirseniz, yaşam yolculuğunuzda değişecektir.