Takımınızdaki Yıldızları Keşfedin

İK için Astrolojik İçgörüler

Astro - Kariyer sitesinde "Kişiye Özel" hesaplanan Astroloji Haritasına uygun meslekler www.onetonline.org veritabanındaki meslekler ve her bir meslek için gerekli olan yeterliliklere göre yapay zeka kullanılarak potansiyel meslekler belirlenmektedir.

onetonline.org

www.onetonline.org Meslek standartlarının yer aldığı ve her bir meslek için gerekli olan yeterliliklerin sürekli güncellendiği bilgi merkezidir. Astro - Kariyer onetonline.org veritabanını ve buradaki yeterlilikleri refarans alarak potansiyel mesleklerin belirlenmesini sağlamaktadır.

Adayları Yıldızlarıyla Değerlendirin

"Kurumunuzun seçme ve yerleştirme süreçlerine, adayların horoskop bilgileriyle zenginleştirilmiş bir bakış açısı sunuyoruz. Astroloji bilimini, insan kaynakları terminolojisi ile birleştirerek, hangi görevlere daha uygun olduklarını belirliyoruz."

Astrolojiyle Güçlendirilmiş İK Stratejileri

Bu özel hizmetlerden yararlanmak için kurum olarak üye olabilirsiniz. Yeni Üye linkinden kurumsal üye başvuru formunu doldurun ve biz sizinle en kısa zamanda iletişime geçelim.

Doğuştan Gelen Yetenekleri Keşfetmek

"Mizaç, doğuştan gelen kişilik özelliklerimizdir. Dr. Carl Gustav Jung'un kişilik tipleri ve Astroloji çalışmaları, bu alanda önemli bir yer tutmaktadır. Astroloji, kişisel ve profesyonel gelişimde önemli bir araç olabilir."

Kendinizi ve Takımınızı Yıldızlarla Tanıyın

"Hazırladığımız rapor modelleri, sizin ve ekibinizin mizacını tanıma ve günlük etkileşimleri anlamada yardımcı olacaktır. Kariyer yolculuğunuzda, Astrolojiyle kendinizdeki ve ekibinizdeki potansiyelleri keşfedin."