Kurum ID  

Kullanıcı Adı  

Şifre  


GİRİŞ

Şifremi Unuttum

Yeni Üye


Takımınızdaki Yıldızları Keşfedin

Astrolojiyle Güçlendirilmiş İK Stratejileri

Bu özel hizmetlerden yararlanmak için kurum olarak üye olabilirsiniz. Yeni Üye linkinden kurumsal üye başvuru formunu doldurun ve kurumunuz için uygun üyelik paketini satın alarak ilerleyin.

Astroloji ile Kişisel Potansiyelleri Açığa Çıkarmak

Bir dünyada, annenizin gücü, patronunuzun baskınlığı, babanızın zayıflığı ve çocuğunuzun davranışları varken, siz kendiniz olarak kalmayı nasıl başarıyorsunuz? Doğum anınızın gök haritası, sizi başkalarının etkilerinden bağımsız olarak nasıl tanımlıyor?

Adayları Yıldızlarıyla Değerlendirin

Kurumunuzun seçme ve yerleştirme süreçlerine, adayların horoskop bilgileriyle zenginleştirilmiş bir bakış açısı sunuyoruz. Astroloji bilimini, insan kaynakları terminolojisi ile birleştirerek, hangi görevlere daha uygun olduklarını belirliyoruz.

Doğuştan Gelen Yetenekleri Keşfetmek

"Mizaç, doğuştan gelen kişilik özelliklerimizdir. Dr. Carl Gustav Jung'un kişilik tipleri ve Astroloji çalışmaları, bu alanda önemli bir yer tutmaktadır. Astroloji, kişisel ve profesyonel gelişimde önemli bir araç olabilir."

Kendinizi ve Takımınızı Yıldızlarla Tanıyın

"Hazırladığımız rapor modelleri, sizin ve ekibinizin mizacını tanıma ve günlük etkileşimleri anlamada yardımcı olacaktır. Kariyer yolculuğunuzda, Astrolojiyle kendinizdeki ve ekibinizdeki potansiyelleri keşfedin."