Kurum ID

Kullanıcı Adı

Şifre


GİRİŞ

Şifremi Unuttum

Yeni Üye


Annenizin kişiliği güçlü olabilir, patronunuz baskın, babanız zayıf, çocuğunuz kriminal. Peki siz kimsiniz ? Başkalarının, sizi seçimleri ile etkileyemediği bir zamanın gök haritasından, doğum anınızdan tarif edilen siz kimsiniz ? Kardeşiniz veya kuzeniniz işinde çok başarılı veya alkışlanıyor, bazı akrabalarınız, en yakın arkadaşınız en üst kademe yönetici. Siz neredesiniz veya neden onlar gibi değilsiniz ? Olmak için şansınız var mı ? Aslında hangi işi yapmalıydınız ? Bunlara cevap bulmak için Astroloji biliminin ışığında kendinizi tanımalısınız.

Kurumunuzda seçme ve yerleştirme işlemlerine Astroloji ile farklı bir açılım sunmaktayız. Adayların horoskop bilgilerine ve benzer metodolojiler ile hangi görevlere daha faydalı olur karşılaştırılması derin Astroloji bilgisi olmadan insan kaynakları termonolojisi ile sizlere sunmaktayız.

Bu bölümden yararlanabilmeniz için Kayıtlı Kullanıcı olmanız gerekir. Kurum olarak üye olmak için Yeni Üye linkindeki kurumsal üye başvuru formunu doldurabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda iletişim kurulacaktır.


Astroloji ve Kariyer İlişkisi

Mizaç, doğuştan sahip olduğumuz kişilik özelliklerimizdir. Yaşam boyu bu temeller üzerine yenilerini inşa ederiz. İçimizdeki aydınlık ve karanlık yönleri tanımak psikolojinin en önemli amaçlarından biri olmuştur. İnsanı tanıma sürecinde Dr. Carl Gustav Jung ise bu anlamda çok özel bir yere sahiptir. Kişilik tiplerini belirlemedeki üstün başarısı, bugünün pek çok kişilik testinde özenle kullanılmaktadır.

Kendisinin Astroloji ile ilgili olan çalışmaları da onu tanıyanlar ve araştırmalarını okuyanlar tarafından çok iyi bilinmektedir. Jung, hayatı boyunca Astrolojiyi psikolojik bir araç olarak kullanabilmiş ve kişilik tiplemelerinde, kişinin psikolojik katmanlarındaki gizemi aydınlatmada değerlendirmeye almıştır. Astronom ve Fizikçi Kepler, Astrolojinin etkinliğine inanmamak yolunda güçlü isteklere sahip olmasına rağmen, yıldızların etkileşimleri ile aşağıdaki olaylarının şaşmaz uyumu karşısında, inancının zorlandığını ifade etmektedir. Einstein ise 'Astroloji, insanlığa bir yaşam iksiri verir gibidir' demiştir.

Dünya insanı ve yaşadığı toprağı, sahip olduğu ilişkiler düzenini bin yıllardır tanımaya çalışıyor. Bu yolda atılan tüm adımlar bugünün kuantum fizik seviyesine ulaşmışlığında, sadece bir bilimsel yöntem değil, aynı zamanda bir felsefedir. İnsanların bireysel ve sosyal yapılaşmalarına, Astrolojinin ne kadar fazla uyumlu olduğu ve ne kadar doğru tespitlerle yaklaştığının ilk deneyimlerini yaşamadan önce, Astrolojiyi dikkate alan bilim adamlarının yarattığı bir dünyanın çocukları olduğumuzu unutmayalım diyoruz.

Hazırlamış olduğumuz rapor modelleri size mizacınızı tanımada ve günlük etkileşimlerinizi görmede ışık tutacaktır. Kariyer hayatınızda yol alırken kim olduğunuzu ve kim olabileceğinizi görme şansı tanıyacaktır. Kendinizde taşıdığınız potansiyelleri Astrolojinin açtığı kapıdan görmek oldukça ilginç ve ilginç olduğu kadar verimli de olacaktır.